buy tadalafil purchase, cialis buy non prescription, lisinopril online australia, zovirax buy non prescription, cost of zovirax online, sale of mirtazapine online, anafranil buy non prescription

Kocasinan Belediyesi

  Kullanıcı:kocasinan Şifre:000000  

A+ A A-

Kocasinan Beyazşehir Akevler’i Asfaltladı

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Beyazşehir Mahallesi Akevler Sokak asfalt çalışmasının 500 bin lira harcamayla tamamlandığını söyledi.

 

Başkan Bekir Yıldız, Kocasinan Belediyesi sınırları içinde çok yoğun bir yapılaşmanın devam ettiğini hatırlatarak “Bu gelişim sonucu yeni yollar açıyoruz’’dedi.

 

Ulaşımı sağlayan cadde ve sokakların kalitesinin yaşanabilir mekanlarla uyumlu hale getirilerek hayatı kolaylaştırma amacında olduklarını vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, ‘Akevler’ de; alt yapı çalışmaları tamamlanınca biz de asfaltı bitirdik. Yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki Akevler’in asfalt işlemleri için 500 bin lira harcama yaptık. Vatandaşlarımız güle güle kullansın’ temennisinde bulundu.

 

Mahalle sakinleri de, asfalt  çalışmalarının çok güzel olduğunu belirterek, Başkan Bekir Yıldız’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. 

İLETİŞİM

 

©2012 KOCASİNAN BELEDİYESİ - TASARIM : BİLGİ İŞLEM MERKEZİ

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or İptal