BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “PROJELERİMİZLE ESNAFIN HİZMET STANDARTLARINI YÜKSELTİYORUZ”

Farklı mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip, istek ve önerileri dinleyen Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile birlikte Oto Galericiler Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Ziyarette klasik otomobilinin direksiyonuna geçen Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalarla Kocasinan’ın hizmet standartlarını yükseltmeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, Taner Yıldız ile birlikte Oto Galericiler Sitesi’ndeki esnafın istek, beklenti ve sorunlarını dinledi. ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulunarak, onlarla samimi sohbetler gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar’ı güler yüzle karşılayan esnaflar, Kocasinan Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Ziyarette direksiyon başına geçen Başkan Çolakbayrakdar, renkli görüntüler oluşturdu.

Her fırsatta esnaflarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinlediğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Oto Galericiler Sitesi’ndeki esnaf kardeşlerimizle bölgeye yapılması gereken konuları istişare ederek, beklentilerini ve taleplerini dinledik. Kocasinan Belediyesi olarak esnafımızın her zaman yanındayız. Buradaki esnaflarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırmak noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.